Třezalka tinktura

Balení: 30ml, 50ml

Balení obsahuje:

  • líh konzumní 30%,
  • Hyperici herba (třezalka tečkovaná)

Třezalku nekombinujte s antidepresivy!

Min. trvanlivost: 3 roky od data výroby  

Užívání: antidepresivum - děti 5 – 10 kapek denně, dospělí 10 – 20 kapek denně, nespavost – děti 10 kapek ½ hod. před spaním, dospělí 20 - 30 kapek ½ hod. před spaním.

Koupit v e-shopu

Diskuse k produktu

Anonymní tazatel - 10.4.2018
Bylo by možné popsat použití produktu?

Klára - 21.5.2018
Je výborná při potížích s nespavostí a poruchách spánku. Na deprese, stavy úzkosti, stres, nespavost. Dobře působí při úzkosti, neklidu, neurastenii, panickém strachu a psychickém napětí. Mimo jiné urychluje metabolismus, podporuje činnost jater a žlučníku, působí jako mírné antibiotikum.
Upozornění:
Třezalka může při vniřním užití narušit léčbu jinými léky, popř. užívání antikoncepce. Neužívat současně s jinými antidepresivy či léky proti migréně obsahující triptany. Neužívat současně s digoxinem nebo teofylinem. Třezalka by neměla být podávána lidem, kteří trpí těžkou cukrovkou, alergií na pyl, velmi nízkým tlakem a těm, u nichž byl zjištěn metastazující nádor. Nežádoucím účinkem může být přecitlivělost na sluneční záření, která se projevuje záněty, zejména na nepigmentovaných místech kůže. Nesmí se užívat zároveň s antidepresivy a léky na spaní. Ale oboje výborně nahrazuje, a to bez návyku.

Alta Herba

Liberec XI-Růžodol I
Cyrila a Metoděje 398/5

info@altaherba.cz

e-shop

Všechny produkty, které jsou na těchto stránkách prezentovány, je možné nakoupit on-line v našem e-shopu.