O Alta Herba

Klára Kantová

Jmenuji se Klára Kantová a jsem obyčejná - neobyčejná smiley mamina od rodiny, která se před lety k bylinkám dostala přes astma synka, jeho čtyřměsíční „kašlací maraton“ a stejný čas neprospaných nocí, kdy jsem si řekla ... a dost, vyrobila jsem sirup a kluk byl zanedlouho bez kašle, což už s úspěchem trvá 8 let. Mezitím jsem vybudovala bylinnou výrobnu a skladbu výrobků jsem přizpůsobila potřebám maminek a jejich dětí, se kterými jsem v pravidelném kontaktu na Facebooku.

Kromě studia světově uznávaných odborníků v oblasti biochemie a bylinkářů dělám pravidelné workshopy zaměřené na bylinky, aromaterapii a přírodní kosmetiku. Úzce spolupracuji s MUDr. Ivankou Kolomou z Liberce, pediatričkou, zabývající se kosmetologií, která například vlastní celosvětový patent na epilační vosk pužívaný zastudena jménem Epilla a ke které jsem se dostala přes synkovy jizvy po opaření. MUDr. Kolomá se pro mé výrobky nadchla, pečlivě je testuje a případně doplňuje cenné.

Ráda Vám poradím na Facebooku ve skupince Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba, reaguji podle časových možnosti jak jen to bude možné.

"O bylině zrozené v pravěku, o tři věky dřív než bohové, o zeleni sta a sedmi druhů já nyní budu píseň pět. Ba, na sto tisíc druhů vás a tisíce vás rostou všude, nadány jsouce stovkou sil uzdravte tohoto nemocného. Měj se tedy čile k dílu, ať květem nebo plodem svým! Podobná klisně, jež vyhrává, veď nás, bylino, k vítězství. Mléčnaté i vodnaté, živící i sílící - sešly se všechny zde, aby jeho neduh uzdravily. Překážka je nezadrží žádná, neb jsou jak zloděj lámající ploty: byliny vypudí všechno, co je škodlivého v těle. Když vás, vy léčiva, má ruka hrozivě uchopí, neduh ihned pryč utíká: boje se ruky pochopa. Když kdysi z nebes byliny přibyly na zem, pravily: Kdo ještě zůstal naživu, ten námi bude zachráněn."

Rgvéda, Píseň lékaře

Ke nás najdete?

Liberec XI-Růžodol I
Cyrila a Metoděje 398/5
PSČ: 46001
Tel: +420 775502238

Ja se s námi spojíte?

Tel: +420 775 502 238

Mail: info@altaherba.cz 

Naše produkty nakoupíte na www.altaherba.cz

Alta Herba

Liberec XI-Růžodol I
Cyrila a Metoděje 398/5

info@altaherba.cz

e-shop

Všechny produkty, které jsou na těchto stránkách prezentovány, je možné nakoupit on-line v našem e-shopu.