Blog

Kosmetické suroviny NATURE - STORE

Dnes bych vám chtěla představit eshop s kosmetickými surovinami NATURE - STORE, ze kterého poměrně hodně beru, páč tam nemusím zkoumat, jestli jsou suroviny kvalitní a nemají ve složení náhodou skryté potvory typu PEG, silikon, ropný olej atp., jako se mi to stává u eshopů jiných.

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Co na podzim a zimu? Seznam produktů pro snadnější objednání

Vzhledem k tomu, že se mě dost mamin ptá, co bych jim z našich produktů doporučila na podzim a zimu, aby nenakoupily něco, co potom nebudou používat, udělám Vám výčet toho, co má naše rodina doma stabilně a bez čeho bychom se už neobešli.

metabolismus, na podzim, na zimu, imunita, kašel, rýma, nachlazení, chřípka, pro děti, bylinné čaje, léčivé masti

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Mořská voda do nosu (udělte si sami)

Tak jsem si šla do lékárny koupit mořskou vodu do nosu. Při ceně cca 140 Kč za 30 ml jsem šla lehce do mdlob, přišla domů a snažila se vyštudovat poměry. Nikde jsem nenašla,  tudíž jsem na to šla od lesa. Z Řecka jsem si přivezla dvoulitrovku mořské vody,  byla zdarma, :) vyvařila z 50 ml vodu, zbyla sůl a už mám poměr!  :)

rýma, nachlazení, mořská sůl

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Olivový olej

Olivovník je kulturní, stálezelený strom se zakrouceným kmenem, šedavou kůrou a stříbřitě zelenými listy. Vypadá staře, i když je docela mladý, protože v sobě nese prastaré dědictví. Olivový olej byl spolu s medem, medovinu, pivem a mlékem potravou starých civilizací. Legenda praví, že v soutěži bohů byla Palas Athéna odměněna za nejužitečnější dar. Darovala totiž Diovi olivu.

olivový olej

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Kopřivka dvoudomá ("Urtica dioica")

Kopřivka dvoudomá je v Česku nejznámější a nejrozšířenější zástupce rodu kopřiva. Ve střední Evropě je v současné době vnímána jako expandující druh. Je ale také široce využívána jakožto léčivá bylina či jako důležitá část potravy kachňat či housat při malochovu této drůbeže. V České republice se kromě ní běžně vyskytuje ještě její menší a méně nápadná příbuzná kopřiva žahavka.

metabolismus, chudokrevnost

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Alta Herba

Liberec XI-Růžodol I
Cyrila a Metoděje 398/5

info@altaherba.cz

e-shop

Všechny produkty, které jsou na těchto stránkách prezentovány, je možné nakoupit on-line v našem e-shopu.