Blog

Letní hydratační krém z aloe vera gelu

Tenhle krém si dělám už asi 3 roky a vytáhl mě z nejednoho problému, m.j., když jsem si před právě asi třemi lety u moře z nouze namazala záda komerčním opalovákem a naskákaly mi boláky, které jsem si dávala dohromady dva měsíce. Pomohl tento krémík. Od té doby ho ve vedrech často používám jako noční péči o pleť a v průběhu roku střídám s přípravky určenými k boji proti seborhei, protože je opravdu zklidňující.

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Kosmetické suroviny NATURE - STORE

Dnes bych vám chtěla představit eshop s kosmetickými surovinami NATURE - STORE, ze kterého poměrně hodně beru, páč tam nemusím zkoumat, jestli jsou suroviny kvalitní a nemají ve složení náhodou skryté potvory typu PEG, silikon, ropný olej atp., jako se mi to stává u eshopů jiných.

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Co na podzim a zimu? Seznam produktů pro snadnější objednání

Vzhledem k tomu, že se mě dost mamin ptá, co bych jim z našich produktů doporučila na podzim a zimu, aby nenakoupily něco, co potom nebudou používat, udělám Vám výčet toho, co má naše rodina doma stabilně a bez čeho bychom se už neobešli.

metabolismus, na podzim, na zimu, imunita, kašel, rýma, nachlazení, chřípka, pro děti, bylinné čaje, léčivé masti

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .

Mořská voda do nosu (udělte si sami)

Tak jsem si šla do lékárny koupit mořskou vodu do nosu. Při ceně cca 140 Kč za 30 ml jsem šla lehce do mdlob, přišla domů a snažila se vyštudovat poměry. Nikde jsem nenašla,  tudíž jsem na to šla od lesa. Z Řecka jsem si přivezla dvoulitrovku mořské vody,  byla zdarma, :) vyvařila z 50 ml vodu, zbyla sůl a už mám poměr!  :)

rýma, nachlazení, mořská sůl

Pokračovat ve čtení

  • Vytvořeno dne .
  • 1
  • 2

Alta Herba

Liberec XI-Růžodol I
Cyrila a Metoděje 398/5

info@altaherba.cz

e-shop

Všechny produkty, které jsou na těchto stránkách prezentovány, je možné nakoupit on-line v našem e-shopu.