O nás

Jmenuji se Klára Kantová a jsem obyčejná - neobyčejná smiley mamina od rodiny, která se před lety k bylinkám dostala přes astma synka, jeho čtyřměsíční „kašlací maraton“ a stejný čas neprospaných nocí, kdy jsem si řekla ... a dost, vyrobila jsem sirup a kluk byl zanedlouho bez kašle, což už s úspěchem trvá 8 let. Mezitím jsem vybudovala bylinnou výrobnu a skladbu výrobků jsem přizpůsobila potřebám maminek a jejich dětí, se kterými jsem v pravidelném kontaktu na Facebooku.

Na těchto stránkách vám nabídnu bylinné produkty, které vyrábím a které přinášejí úlevu od různých zdravotních neduhů a starostí.

Kromě studia světově uznávaných odborníků v oblasti biochemie a bylinkářů dělám pravidelné workshopy zaměřené na bylinky, aromaterapii a přírodní kosmetiku. Úzce spolupracuji s MUDr. Ivankou Kolomou z Liberce, pediatričkou, zabývající se kosmetologií, která například vlastní celosvětový patent na epilační vosk pužívaný zastudena jménem Epilla a ke které jsem se dostala přes synkovy jizvy po opaření. MUDr. Kolomá se pro mé výrobky nadchla, pečlivě je testuje a případně doplňuje cenné informace stejně jako majitelé firmy Plekon s.r.o., kteří mají farmaceutické vzdělání.

Ráda Vám poradím na Facebooku ve skupince Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba, reaguji podle časových možnosti jak jen to bude možné.

"O bylině zrozené v pravěku, o tři věky dřív než bohové, o zeleni sta a sedmi druhů já nyní budu píseň pět. Ba, na sto tisíc druhů vás a tisíce vás rostou všude, nadány jsouce stovkou sil uzdravte tohoto nemocného. Měj se tedy čile k dílu, ať květem nebo plodem svým! Podobná klisně, jež vyhrává, veď nás, bylino, k vítězství. Mléčnaté i vodnaté, živící i sílící - sešly se všechny zde, aby jeho neduh uzdravily. Překážka je nezadrží žádná, neb jsou jak zloděj lámající ploty: byliny vypudí všechno, co je škodlivého v těle. Když vás, vy léčiva, má ruka hrozivě uchopí, neduh ihned pryč utíká: boje se ruky pochopa. Když kdysi z nebes byliny přibyly na zem, pravily: Kdo ještě zůstal naživu, ten námi bude zachráněn."

Rgvéda, Píseň lékaře