Pinďa mast v domácí vazelíně

189 Kč Cena bez DPH: 156 Kč

Dostupné varianty

Popis

Bylinná mast na uvolnění chlapecké předkožky.

Balení: 50 g, 150 g

Odpověď na časté dotazy: domácí vazelína = rostlinný olej + včelí vosk

Balení “Pinďamast ve vazelíně” obsahuje:

 • vegetable oil (rostlinný olej),
 • Cera alba (včelí vosk).

Bylinné extrakty:

 • Lini semen (len setý),
 • Thymi herba (tymián obecný),
 • Hyperici herba (třezalka tečkovaná),
 • Calendulae flos (měsíček lékařský),
 • třísloviny*,
 • pektin*,
 • flavonoidy*,
 • sacharóza*,
 • sliz*.

*součást bylinných extraktů

Minimální trvanlivost: 2 rok  od data výroby       

Užívání: Předkožku se pokuste NENÁSILNĚ stáhnout, a slabou brsvou namazejte, obmažte i okolí předkožky. Předkožka musí být před namazáním úplně vyhojená. Užívejte 2x denně do zmírnění obtíží.

Určeno pro děti od 1 roku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte v suchu  při pokojové teplotě. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Varování: Neužívat vnitřně!

 

Chcete vědět více? Máte dotazy na použití ... navštivte naší skupinu na FB: info k produktu

Podrobnosti k produktu ve formátu PDF ke stažení zde ». Seznam všech produktů Alta Herba s krátkou charakteristikou najdete zde ». (PDF je chráněno heslem, které získáte v uzavřené skupině zde »)

Vzhledem k nařízení komise EU č. 665/2013 - tvrzení o kosmetických přípravcích, nesmíme na těchto stránkách uvádět více informací k produktu.

Více se dozvíte ve Facebookové skupince "Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba". Na konkrétní problém použijte lupu a témata si ve skupině najděte, případně se ptejte.

K masti doporučujeme zakoupit “Bylinnou směs na uvolnění předkožky

155 Kč Cena bez DPH: 128 Kč
Balení: 100 g,...
Balení: 100 g, 200 g, 500 g Doba dodání u varianty 500 g je až 14 dní! Balení obsahuje: Lini semen (len setý), Althaeae herba (proskurní..
 

Recenze (56)

16/09/2021
Naprosto úžasná věc. Doporučuji a nic jiného než doporučuji. Malému (5let) z 1mm dírky za necelý měsíc jde krásně stáhnout předkožka, Mudr. předepsala kortikoidovou mast, což jsem synovi nedala. 14dní jsme mazali ráno večer, vypotřebovali jednu pinda koupel a pak už mazali jen večer po koupeli..A světe div se, chir. zákrok nebude. MOC DĚKUJEME
31/08/2021
Naprosto úžasná mastička.
08/06/2021
Zázračná mastička! Stačilo mazat pár měsíců a bylo po problému:-)
23/04/2021
Syn 11 let měl přilepenou předkožku. Nepomáhalo vůbec nic. Zakoupil jsem mu tuto mast a doufal. Syn mazal ze začátku poctivě ráno a večer. Poté zvolnil, občas zapomněl, ale důležité je, že 7měsicích slavíme úspěch!!! Je to super mast.
05/04/2021
Malému 2,5 roku nešel pindik vůbec pretahnout. Po asi 10 dnech používání bylo po problému... Starší syn když jeden den zapomene pretahnout ve vaně, tak už má problém a pinda mast mu vždy pomůže.. Jsme velice spokojeni.. Doporučuji každému kdo má doma malé kluky.. Opravdu je 5 hvězdiček málo

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Naposledy prohlíženo