Pinďa mast v domácí vazelíně

169 Kč Cena bez DPH: 140 Kč

Dostupné varianty

Popis

Bylinná mast na uvolnění chlapecké předkožky.

Balení: 50 g, 150 g

Odpověď na časté dotazy: domácí vazelína = rostlinný olej + včelí vosk

Balení “Pinďamast ve vazelíně” obsahuje:

 • vegetable oil (rostlinný olej),
 • Cera alba (včelí vosk).

Bylinné extrakty:

 • Lini semen (len setý),
 • Thymi herba (tymián obecný),
 • Hyperici herba (třezalka tečkovaná),
 • Calendulae flos (měsíček lékařský),
 • třísloviny*,
 • pektin*,
 • flavonoidy*,
 • sacharóza*,
 • sliz*.

*součást bylinných extraktů

Minimální trvanlivost: 2 rok  od data výroby       

Užívání: Předkožku se pokuste NENÁSILNĚ stáhnout, a slabou brsvou namazejte, obmažte i okolí předkožky. Předkožka musí být před namazáním úplně vyhojená. Užívejte 2x denně do zmírnění obtíží.

Určeno pro děti od 1 roku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte v suchu  při pokojové teplotě. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Varování: Neužívat vnitřně!

 

Chcete vědět více? Máte dotazy na použití ... navštivte naší skupinu na FB: info k produktu

Podrobnosti k produktu ve formátu PDF ke stažení zde ». Seznam všech produktů Alta Herba s krátkou charakteristikou najdete zde ». (PDF je chráněno heslem, které získáte v uzavřené skupině zde »)

Vzhledem k nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních, nesmíme na těchto stránkách uvádět více informací k produktu.

Více se dozvíte ve Facebookové skupince "Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba". Na konkrétní problém použijte lupu a témata si ve skupině najděte, případně se ptejte.

K masti doporučujeme zakoupit “Bylinnou směs na uvolnění předkožky

155 Kč Cena bez DPH: 128 Kč
Balení: 100 g,...
Balení: 100 g, 200 g, 500 g Doba dodání u varianty 500 g je až 14 dní! Balení obsahuje: Lini semen (len setý), Althaeae herba (proskurní..
 

Recenze (49)

13/02/2021
Mast je naprosto úžasná! Objednávali jsme na doporučení dětské lékařky, která říkala, že je to takový malý zázrak. Nevím, co je v tom za magii, ale po pár dnech je syn úplně bez problémů. Předkožku jsme téměř z nuly přetáhli naprosto bezbolestně po týdnu používání. Teď dáváme cca jednou za 14 dní preventivně.
Pět hvězdiček je málo:-D
02/02/2021
Musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená. Syn má 6 let a předkožka nešla skoro vůbec přetáhnout. Po týdnu používání jdou vidět první výsledky.
01/02/2021
Vy byste meli dostat vyznamenani!
31/01/2021
Zatiaľ mažeme týždeň, syn má už 8,5roka. Predkožku som mu sťahovala par krát ale nešla, už je ale dosť veĺký a obávam sa že by mal neskór problém, aj keď k urológovi by som ho nedostala. Skúšali sme kúpeľ v sleze a pomáhal čiastočne, lenže syn je atopik, tak sa kupe málo nerobí mu to dobre. Natrafila som náhodne na túto masť. Po týždni vidím zlepšenie, síce sa uvoĺnila predkožka asi o 2mm ale pre nás je to úspech. Dúfam že sa nám to podarí zvrátiť. Syn má atopicky ekzém ale žiadnu reakciu na masť našťastie nevidím ako píšu a to je silny atopik. Ďakujem za tento zázrak
30/11/2020
Mastička funguje, uvolnila kůži. Ale nedoporučuji ,,atopákům,,. Syn se celý osypal, přestali jsme mazat a reakce hned ustoupila.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Naposledy prohlíženo