Vlaštovičník tinktura

Bylinná tinktura

118 Kč Cena bez DPH: 98 Kč

Dostupné varianty

Popis

Balení: 30ml, 50ml

Balení tinktury vlaštovičníku obsahuje:

  • líh konzumní 20%,
  • Chelidonii herba (vlaštovičník větší)

%RHP = referenční hodnota příjmu není stanovena

Min. trvanlivost: 3 roky od data výroby

Užívání: 2x denně potírat postižené místo

Není určeno pro vnitřní užití!

Podrobnosti k produktu ve formátu PDF ke stažení zde ». Seznam všech produktů Alta Herba s krátkou charakteristikou najdete zde ». (PDF je chráněno heslem, které získáte v uzavřené skupině zde »)

Vzhledem k nařízení komise EU č. 665/2013 - tvrzení o kosmetických přípravcích, nesmíme na těchto stránkách uvádět více informací k produktu.

Více se dozvíte ve Facebookové skupince "Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba". Na konkrétní problém použijte lupu a témata si ve skupině najděte, případně se ptejte.

Recenze (8)

30/01/2022
Tinkturu doporučuji na 101%, děkuji, už jsem byla zoufalá a v pravý čas narazila na tento zázrak ♥
27/05/2021
Dobrý den,na palci na noze jsem měla asi 7 bradavic.Byla jsem na vyříznutí u chirurga a za tři měsíce se mi udělaly znovu.Doktor mi řekl,že to vyřízne znovu a pod narkózou, neschopenka.Koupila jsem si vaši tinkturu a asi po půl roce jsou bradavice pryč.Moc děkuji.
17/03/2021
Dobrá alternativa, pokud přes zimu není k dispozici přímo rostlina vlaštovičníku. Asi po 3 týdnech mazání 1x denně bradavice na noze zmizela. Díky
09/02/2021
Moc děkuji za tento zázrak! Synovi se rozšířily bradavice po obličeji a i přes zdlouhavé vypalování dusíkem na koznim jen neochotně mizely. Poté, co jsme začali mazat cca 3 týdny vlastovicnikem, jsou téměř všechny pryč! :) Bylinky opět nezklamaly
10/07/2020
Bohužel na bradavici kapu 2-3 x denně tinkturu už více než měsíc a nic se neděje. Poradíte co s tím?

Adpověď: Dobrý den, ještě bych se ujistila, jestli je to skutečně bradavice a ne třeba fibrom, případně zkusila mast Papila v ricinovém oleji. Jinak já osobně už nic silnějšího z bylinkové říše neznám.
Klára Kantová
Alta Herba

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Naposledy prohlíženo