1. 7. - 7. 7. 2024 nebudou z důvodu dovolených umožněny osobní odběry.

Děkujeme za pochopení.

Vlaštovičník tinktura

Bylinná tinktura

130 Kč Cena bez DPH: 107 Kč

Dostupné varianty

Popis

Balení: 30ml, 50ml

Balení tinktury vlaštovičníku obsahuje:

  • líh konzumní 20%,
  • Chelidonii herba (vlaštovičník větší)

%RHP = referenční hodnota příjmu není stanovena

Min. trvanlivost: 3 roky od data výroby

Užívání: 2x denně potírat postižené místo

Není určeno pro vnitřní užití!

Podrobnosti k produktu ve formátu PDF ke stažení zde ». Seznam všech produktů Alta Herba s krátkou charakteristikou najdete zde ». (PDF je chráněno heslem, které získáte v uzavřené skupině zde »)

Vzhledem k nařízení komise EU č. 665/2013 - tvrzení o kosmetických přípravcích, nesmíme na těchto stránkách uvádět více informací k produktu.

Více se dozvíte ve Facebookové skupince "Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba". Na konkrétní problém použijte lupu a témata si ve skupině najděte, případně se ptejte.

Recenze (10)

10/09/2023
Pes měl bradavice na hlavě, mazal jsem mu to 2x denně cca 5 měsíců a nic. Tak jsem si řekl, že dokapu celou lahvičku a uvidíme potom. Jako zazrakem byly za 2-3 týdny pryč. Stačí fakt vydržet i když se dlouho nic dít nebude. Teď se mu objevila ještě jedna na boku, tak objednávám další.
09/05/2023
Dobrý den,
tinktura z vlaštovičníku je úžasná!!!
Dcera už rok chodila na kožní, každý měsíc bradavice vypalovali dusíkem a k tomu na doma dostala každý měsíc jiné mazadlo z lékárny, každopádněnic nepomáhalo. Až jsme narazili na tuhle stránku a přečetli recenze a dali na ně. Po týdnu bylo po ročních bradavicích. Jeto neskutečné a my noc děkujeme, konečně má dcera klid a my také. :)
30/01/2022
Tinkturu doporučuji na 101%, děkuji, už jsem byla zoufalá a v pravý čas narazila na tento zázrak ♥
27/05/2021
Dobrý den,na palci na noze jsem měla asi 7 bradavic.Byla jsem na vyříznutí u chirurga a za tři měsíce se mi udělaly znovu.Doktor mi řekl,že to vyřízne znovu a pod narkózou, neschopenka.Koupila jsem si vaši tinkturu a asi po půl roce jsou bradavice pryč.Moc děkuji.
17/03/2021
Dobrá alternativa, pokud přes zimu není k dispozici přímo rostlina vlaštovičníku. Asi po 3 týdnech mazání 1x denně bradavice na noze zmizela. Díky

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Naposledy prohlíženo