Přírodní repelent sprej

Parfém z esenciálních olejů

250 Kč Cena bez DPH: 207 Kč

Dostupné varianty

Popis

Balení: 50 ml, 100 ml

Neužívat vnitřně!!!

Balení obsahuje:

  • agua (voda),
  • denaturovaný líh 98%.

Esenciální oleje:

  • Herba cymbopogoni (voňatka winterova),
  • Syzigium aromaticum (hřebíčkovec vonný),
  • Citrus limon (citroník limonový),
  • eukalyptus globulus,
  • Melaleuca alternifolia (tea tree olej),
  • geraniol*,
  • citronelol*,
  • linalol*.

*součást bylinných extraktů

Minimální trvanlivost: 2 rok  od data výroby       

Užívání: opakovaně nastříkejte rovnoměrně na oděv, do místnosti, na polštář, peřinu, prostěradlo, do vlasů, na tělo, zvířátkům na srst…

Chcete vědět více? Máte dotazy na použití ... navštivte naší skupinu na FB: info k produktu

Podrobnosti k produktu ve formátu PDF ke stažení zde ». Seznam všech produktů Alta Herba s krátkou charakteristikou najdete zde ». (PDF je chráněno heslem, které získáte v uzavřené skupině zde »)

Vzhledem k nařízení komise EU č. 665/2013 - tvrzení o kosmetických přípravcích, nesmíme na těchto stránkách uvádět více informací k produktu.

Více se dozvíte ve Facebookové skupince "Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba". Na konkrétní problém použijte lupu a témata si ve skupině najděte, případně se ptejte.

Recenze (2)

01/03/2024
Eukalyptus globulus - Z důvodu vysokého obsahu 1,8-cineol nepoužívejte v blízkosti obličeje dětí mladších deseti let. (Tisserand & Young 2014 cituje Blumenthal a kol. 1998)

Reakce Alta Herba: Jde o koncentraci esenciálních olejů. V našem repelentu je Eukalyptus globulus obsažen ve velmi nízké koncentraci, přípravek prošel složitou certifikací dle přísných podmínek Evropského parlamentu a Rady evropského společenství a toto množství eukalyptu je v oleji povoleno i pro děti.
22/05/2018
Myslim si, ze by u vyrobku melo byt napsano, ze ho nemohou pouzivat deti do sesti let a lide s epilepsii, protoze obsahuje eukalyptus globulus. (Mozna by ho slo nahradit eo eukalyptus radiata nebo citriodora- pak by byl vhodny jiz od roku a i pro epileptici. Jinak super prirodni vyrobek ;-)

Reakce Alta Herba: Esenciální olej eukalyptus globulus není vhodný pro děti do 30 měsíců, ale ve spreji je diskutovaná složka 1,8-cienol, ktera by teoreticky mohla dráždit v tak mizivém množství, že je celý sprej pro děti od roku naprosto bezpečný. To samé u epileptiků. Zde je dobrý popis tohoto esenciálního oleje: https://encyklopedie.biooo.cz/vyhledat-slozeni/eucalyptus-globulus/

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Naposledy prohlíženo